Ďalšie služby, ktoré šetria vašu námahu a čas


Stanovíme predajnú cenuSprávne stanovenie predajnej ceny je kľúčový moment predaja, vďaka ktorému sa nehnuteľnosť predá za optimálny čas a trhovú cenu. Realitná kancelária Mačičák a spol. vypracováva odborné vyjadrenie k návrhu predajnej ceny na základe dlhoročných skúseností, širokých databáz a s profesionálnymi nástrojmi podľa Smernice č. 1/2019 Realitnej únie Slovenskej republiky o oceňovaní nehnuteľností, najmä s použitím metódy CMA (ComparativeMarketAnalysis), analýzou porovnania cien podobných nehnuteľností. Naše vyjadrenia si ako presné a relevantné objednávali aj zložky Polície SR, ČR a advokáti zastupujúci klientov v súdnych sporoch.

 

Pripravíme profesionálnu prezentáciu


Prezentácia predáva. Nehnuteľnosti preto pripravujeme do predaja s profesionálnym fotografom, v prípade potreby aj s použitím reprezentatívnej virtuálnej videoprehliadky, vrátane záberov z dronu a 3D pôdorysov. Prezentačné materiály pred zverejnením konzultujeme s klientom.

Urobíme daňovú analýzuJe bezpodmienečne nutné, aby klient dopredu vedel, či je predaj, alebo prenájom jeho nehnuteľností zaťažený daňovými odvodmi a v akej výške. Preto pre vás daňovú analýzu vypracujeme ešte skôr, ako nám samotný predaj, či prenájom nehnuteľností definitívne zveríte.

 

Zaistíme financovanie kúpy


Zorientovaný a skúsený finančný poradca vám dokáže v banke vyjednať výborné úverové podmienky a vyriešiť aj situácie, kedy je financovanie kúpy „na hrane“. Na základe našich dlhoročných skúseností vám radi odporučíme tých najlepších z najlepších.

Zabezpečíme potrebné zmluvyKvalitný právny servis je nevyhnutnou súčasťou bezpečného prevodu nehnuteľností. Zmluvné dokumenty v našej kancelárii profesionálne pripravíme a zašleme vám na posúdenie, tak aby ste mali dostatok času posúdiť každý detail zmluvy.

 

Poskytneme kontakty na upratovanie a sťahovanie


Potrebujete nehnuteľnosť upratať, alebo zabezpečiť komplexné sťahovanie nábytku? Radi vám poskytneme kontakty na externých dodávateľov, ktorí svoju prácu robia kvalitne.

Vybavíme prepis energiíPrečo by ste mali čerpať z cennej dovolenky a riešiť prepisy médií a energií, prihlásenie sa u správcu bytového domu alebo na miestnom, či mestskom úrade sami? Radi to v rámci predaja urobíme za vás.

 

Podáme daňové priznania


Naše služby prevodom nehnuteľností nekončia! Ak prejavíte záujem, radi vám pripravíme aj daňové priznanie k dani z nehnuteľností.

O KVALITE SLUŽIEB NAJLEPŠIE VYPOVEDAJÚ REFERENCIE KLIENTOV