Čo môže o našej práci vypovedať lepšie, ako vyjadrenia klientov?


Žofia Szabados - Lukács


Profesionálne služby (vedomosti, poradenstvo, skúsenosti, rychle jednanie) v kombinácii s priateľským a ľudským prístupom! Vrelo odporúčam.

Ivana Gunglová


Realitnú kanceláriu Mačičák a spol. a maklérku Soňu Kovačevičovú som oslovila zo zahraničia ako predávajúca bytu. Okrem vysokej profesionality oceňujem ich trpezlivý prístup, veľkú snahu hľadať uspokojivé riešenia, skutočnú odbornosť, možnosť riešiť všetko online, pomoc a komunikáciu aj mimo „pracovných hodín“. Môžem len a len odporúčať.

Henrik Mário Hospodár


Spoluprácu s pánom Mačičákom môžem len a len odporučiť. Priateľský a profesionálny prístup sú samozrejmosťou a taktiež klientovi pomôže so všetkými formalitami. Som veľmi spokojný!

Ingrid Francis


Maximálna spokojnosť! Pán Mačičák má milý, ľudský a hlavne profesionálny prístup, rýchle a spoľahlivé jednanie a snahu čo najdetailnejšie vyhovieť potrebám klienta. Ak teda hľadáte profesionálnu realitnú kanceláriu na predaj, kúpu či prenájom nehnuteľnosti, určite odporúčam využiť služby spoločnosti Mačičák a spol. Bola som veľmi spokojná a určite sa na nich rada obrátim aj v budúcnosti.

RNDr. Marta Futóová


Predaj pozemku, Košická Nová Ves, časť Geder - Ďakujeme za trpezlivosť a starostlivosť. Všetko prebehlo k našej veľkej spokojnosti, sme radi, že okrem notára sme s manželom nikam nemuseli chodiť.

Eva Herškovičová


Prenájom garáže, Košice – Sever, Rezidencia pri radnici - Ste šikovný! Premýšľala som, ako zvládnem prenájom, keďže na Slovensku trávim iba pár dní v roku. A ono sa to dá, ak sa máte na koho obrátiť. Ušetrili ste mi veľa starostí.

Ing. Alexander Belyus


Predaj záhradnej chaty, Košice – Sever - Predaj záhradnej chaty v čase obmedzení pohybu asi nebola jednoduchá vec. S kupujúcim sme kvôli môjmu veku radšej preventívne ani nestretli, no aj tak všetko prebehlo perfektne. Čo bolo treba, sme si vysvetlili telefonicky. Poďakujem aj našim priateľom, od ktorých sme na pána Mačičáka dostali odporúčanie!

JUDr. Natália Hlušeková


Kúpa domu, Bernolákovo - Prostredníctvom realitnej kancelárie Mačičák a spol., konkrétne Ing. Mačičáka, som realizovala kúpu nehnuteľnosti - novostavby rodinného domu. Oceňujem profesionalitu, osobné nasadenie, výbornú komunikáciu, ľudský a čestný prístup, veľmi otvorené a férové riešenie problémov a nejasností, ktoré pri kúpe nastali. Dnes som spokojným majiteľom nového domu a bez váhania môžem odporučiť poradenstvo a realitné služby Ing. Mačičáka všetkým klientom.

Mgr. Martina Lunterová


Predaj pozemku, Košice – Sever,  časť Barasky - Predaj bol zorganizovaný profesionálne, rada vás budem odporúčať. Oceňujem možnosť poradiť sa aj o právnych, daňových a technických záležitostiach.

Ján Ružbarský a K. Melinčáková, Košice


KÚPA 3-IZB. BYTU, HEMERKOVA ULICA, KOŠICE – KVP - S priatelkou sme spatne zhodnotili spolupracu s Vami ako “to najlepsie, co sa nam pri kupe bytu mohlo stat”. Velmi si vazime Vasu trpezlivost a individualny pristup – viete ako casovo narocne pre nas bolo zosuladit vsetku tu administrativu, kedze priatelka bola casto prec. Vy ste boli vzdy k dispozicii a prisposobili ste sa nasmu casovemu zhonu maximalne ako sa dalo. Tiez Vam velmi dakujeme za komunikaciu s bankou, ktora pri prepise do katastra nezabezpecila presun informacii a nebyt Vas, byt asi este stale patri panovi Michalanksemu aj napriek prevodu penazi… Skoda ze od nas nechce referenciu aj pobocka VUB. Dodatocne dakujeme a zelame Vam este vela spokojnych klientov.

Ivana Toroková a súrodenci, Praha


PREDAJ 4-IZB. BYTU, WURMOVA ULICA, KOŠICE-KVP - P. Kovačevičová nám sprostredkovala predaj už druhej nehnuteľnosti a musím povedať, že ak by sme do budúcna uvažovali nad ďalším využitím maklérskych služieb tak sa určite rozhodneme pre p. Ing. Kovačevičovú. Jej profesionálny prístup k práci, ale aj ľudský prístup sme nesmierne ocenili a vážime si toho! Sme nesmerne radi, že sme jej služby mohli využiť a v neposlednom rade aj vašej realitnej kancelárie. Som rada, že sme to všetko dotiahli do úspešného konca a že sme sa obrátili práve na Vás! Neviem si predstaviť tieto všetky dokumenty a náležitosti riešiť na diaľku bez Vašej pomoci. Ešte raz Vám aj za súrodencov ďakujem a určite veľmi rada budem odporúčať!

Zuzana Bieščadová, Košice


KÚPA 3-IZB. BYTU, DONSKÁ ULICA, KOŠICE – NAD JAZEROM - Chcela by som sa Vám aj touto cestou ešte raz veľmi pekne poďakovať, v prvom rade zato, že ako mladá rodina sme kupovali byt a samozrejme, že sme sa báli každej komplikácie. Vaša ochota pomôcť v každom probléme, ktorý nastal a nebolo ich málo ma milo prekvapila. Nestretla som sa ešte s maklérkou ktorá by bola ochotná pracovať aj počas svojho osobného voľna, kedže sme nemohli vždy riešiť problémy v pracovnom čase. Bola som s vašimi službami nesmierne spokojná a vrelo odporúčam klientom práve Vás. V budúcnosti ak by som riešila nejakú kúpu nehnuteľnosti určite Vás budem kontaktovať. Veľmi pekne ešte raz ďakujeme a dúfam, že nás v novom zrekonštruovanom byte prídete navštíviť. Prajem ešte veľa spokojných klientov a čo najmenej problémov pri predaji.

Stanislav Šoltés, Košice


KÚPA 3-IZB. BYTU, ZOMBOVA ULICA, KOŠICE – KVP - Pri výbere bytu sa mi páčilo, ako ste nám byt predstavili, čo si osobne myslim, že najviac zavážilo pri jeho kúpe. Vysoko hodnotím aj úroveň komunikácie pri riešení vecí suvisiacich pred kúpou bytu.

Ján Černaj, Bratislava


PREDAJ/PRENÁJOM 1,5-IZB. BYTU, JALTSKÁ UL. KE – DARGOVSKÝCH HRDINOV - Osobne som bol so sluzbami pri predaji/najme bytu spokojny. Tranzakcie prebehli bez problemov, vzdy bola ochota poradit, predaj prebehol rychlo, za fer cenu a najme seriozne, co nie je na dnesnom realitnom trhu vzdy samozrejmost. Doporucujem

Ľudmila Katuščáková, Košice


PREDAJ 2-IZB. BYTU, STIEROVA ULICA, KOŠICE – KVP - Služby realitnej kancelárie REMAX vrelo odporúčame každému kto predáva alebo kupuje nehnuteľnosť, práca realitnej maklérky Ing. Soni Kovačevičovej bola na vysokej úrovni, rýchle, promptné jednanie, milý, ochotný prístup.

Beáta Gizelová, Košice


KÚPA 3-IZB. BYTU, BUKOVECKÁ ULICA, KOŠICE-NAD JAZEROM - Dobry den, dovolte mi, este raz sa podakovat za Vasu pomoc, rady, trpezlivost pri vybere a kupe mojho noveho byvania, nesmierne si vazim ako ste mi vysla vzdy v ustrety, casovo aby sme to vsetko zladili s Vasimi aj mojimi povinnostami, urcite budem Vasu spolupracu odporucat dalej a pevne verim, ze aj moja kolegyna si najde spolu s Vami svoje vysnivane byvanie. Prajem Vam vela uspechov, pracovnych aj osobnych.

PhDr. Miroslav Fečko


Kúpa 3-izb. bytu, Ružínska ulica, Košice - Čo sa týka kvality služieb som nadmieru spokojný. Pani maklérka bola veľmi šikovná a nápomocná pri každom mojom probléme či otázke, ochotná a hlavne nebol problém pokiaľ som potreboval niečo sa opýtať aj počas víkendu či sviatku. To sa často nevidí v dnešnej dobe. Vystupovanie bolo vždy profesionálne a na vysokej úrovni. Nemám čo vytknúť.

Ing. Ľuboš Harvan


Predaj 3-izb. bytu, Cottbuská ulica, Košice - KVP - S prácou p. Kovačevičovej som bol veľmi spokojný. K predaju našej nehnuteľnosti a všetkým úlohám s tým spojenými pristupovala profesionálne a erudovane. Taktiež vysoko hodnotím jej časovú flexibilitu, kedy sa dokázala maximálne prispôsobiť požiadavkám predávajúcich aj kupujúcich.

Ing. Heidi Schürgerová


Predaj 2-izb. bytu, Bauerova ulica, Košice - KVP - Profesionálny prístup, ochota a snaha o rýchle vybavenie, porozumenie a priateľský prístup. Ďakujem a môžem len odporučiť.

Magdaléna Gildeinová Predaj chaty, obec Vinné, časť Medvedia hora


Pán Mačičák, chcem Vám veľmi pekne poďakovať. Odviedli ste perfektnú prácu k našej maximálnej spokojnosti. Určite Vás budem odporúčať!